프라이빗 정숙한 숙소 ,5박이상 조식&공항픽업무료 ,성신여대입구역 도보3분 ,짐보관

  • 70 m²

Hosté mohou zůstat v apartmánu 프라이빗 정숙한 숙소 ,5박이상 조식&공항픽업무료 ,성신여대입구역 도보3분 ,짐보관 při návštěvě města Soul.

Apartmán 프라이빗 정숙한 숙소 ,5박이상 조식&공항픽업무료 ,성신여대입구역 도보3분 ,짐보관 nabízí i kompletní kuchyni.

Národní muzeum korejské soudobé historie je 3 km daleko, a hosté mohou jet k Nákupní ulice Myeongdong Shopping Street během 10 minut. Pouze v 5 minutách chůze od stanice metra Bomun, apartmán má rychlý přístup k Donam Catholic Church. Několik restaurací jako Chilbaek House a Chunhyanggol Namwon Chueotang Seongbuk se nachází 250 metrů od apartmánu 프라이빗 정숙한 숙소 ,5박이상 조식&공항픽업무료 ,성신여대입구역 도보3분 ,짐보관. Autobusová zastávka Bomun 2 Gyo je vzdálena 5 minut chůze.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near 프라이빗 정숙한 숙소 ,5박이상 조식&공항픽업무료 ,성신여대입구역 도보3분 ,짐보관 Soul
On Stay Hyehwa, Entire Home, Apartment, 3Br,4Beds
Cena pouze pro mobilní zařízení

On Stay Hyehwa, Entire Home, Apartment, 3Br,4Beds

10
Skvělý 8 recenzí
942 m od ubytování
USD 42 USD 38
za noc
Large Space Dongmyo Station, Dongdaemun, Ddp, Gyeongbokgung Palace, Gwangjang Market, Airport Bus 8 Minutes, 5 Beds, 3 Rooms
Cena pouze pro mobilní zařízení

Large Space Dongmyo Station, Dongdaemun, Ddp, Gyeongbokgung Palace, Gwangjang Market, Airport Bus 8 Minutes, 5 Beds, 3 Rooms

10
Skvělý 2 recenze
1.1 km od ubytování
Peach
Cena pouze pro mobilní zařízení

Peach

9.4
Výjimečný 26 recenzí
1.2 km od ubytování
USD 164 USD 148
za noc

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    Kyvadlová doprava

    • Doprava na letiště (zdarma)

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    Pro děti

    • Dětské postýlky
    • Deskové hry

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Sedací kout
    • Jídelní stůl

    V koupelně

    • Pračka
    • Toaletní potřeby zdarma

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Hasicí přístroje

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 16:00 do 23:00
    Odhlášení: do 11:00
    Číslo licence2131804010
    Často kladené otázky
    • ❓
      Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán 프라이빗 정숙한 숙소 ,5박이상 조식&공항픽업무료 ,성신여대입구역 도보3분 ,짐보관?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán 프라이빗 정숙한 숙소 ,5박이상 조식&공항픽업무료 ,성신여대입구역 도보3분 ,짐보관 patří mimo jiné Palác Gyeongbokgung, Národní muzeum korejské soudobé historie, Nákupní ulice Myeongdong Shopping Street.
    • ❓
      Jsou v blízkosti apartmán 프라이빗 정숙한 숙소 ,5박이상 조식&공항픽업무료 ,성신여대입구역 도보3분 ,짐보관 apartmán nějaké stravovací zařízení?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán 프라이빗 정숙한 숙소 ,5박이상 조식&공항픽업무료 ,성신여대입구역 도보3분 ,짐보관 apartmán patří restaurace Chilbaek House a Chunhyanggol Namwon Chueotang Seongbuk, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • ❓
      Má apartmán 프라이빗 정숙한 숙소 ,5박이상 조식&공항픽업무료 ,성신여대입구역 도보3분 ,짐보관 apartmán pračku?
      Ano, pračka je v apartmán 프라이빗 정숙한 숙소 ,5박이상 조식&공항픽업무료 ,성신여대입구역 도보3분 ,짐보관 apartmán k dispozici.

    Umístění

    Map

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    프라이빗 정숙한 숙소 ,5박이상 조식&공항픽업무료 ,성신여대입구역 도보3분 ,짐보관 Soul

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít